Про компанію

Про компанію - це багаторічний досвід оснащення і комплектації лабораторій сучасним аналітичним і лабораторним обладнанням.

Ми не тільки постачаємо обладнання, але і забезпечуємо інформаційну, методичну та сервісну підтримку, а також проводимо індивідуальну роботу з кожним замовником щодо раціонального вирішення його завдань. Наші фахівці з оснащення лабораторій приладами та обладнанням допоможуть швидко і якісно вирішити будь-яку Вашу проблему: підібрати необхідне обладнання, проконсультувати з питань індивідуального оснащення Вашої лабораторії, організації сучасного аналітичного контролю, розповісти про пристрій і основні характеристики того чи іншого приладу, новинки ринку.

Постачання обладнання супроводжуються повним комплексом послуг, що включає не тільки гарантійні зобов'язання і пуско-налагоджувальні роботи, а й оперативне сервісне обслуговування, навчання персоналу, його перепідготовку і підвищення кваліфікації, безкоштовне забезпечення методиками досліджень і адаптаціями до приладів, інформаційну та консультативну допомогу.

Контакти

ТОВ Лабораторія Гранум

Україна, 61001, м. Харків, вул. Юр`ївська, 17

Тел.: +38 057 757-47-17

КиївСтар:  +38 067 690-57-78

МТС: +38 099 145-36-28

Пошта:  granumlab@gmail.com

Каталог

Сечові аналізатори - це сучасне електронне пристрій, що дозволяє проводити аналіз сечі за різними параметрами з високою швидкістю і точністю ....
Докладніше
Біохімічний аналізатор - прилад, який використовується в клінічних і біохімічних лабораторіях для дослідження різних видів біологічного матеріалу: сироватка, плазма, спинномозкова рідина, сеча. Біохімічний аналізатор забезпечує виконання термінових і планових клініко-біохімічних тестів і аналізів.
Докладніше
Аналізатори гематологічні - прилади, призначені для проведення кількісних досліджень клітин крові в клініко-діагностичних лабораторіях.
Докладніше
Коагулометр - прилад для дослідження порушень гемостазу, принцип вимірювання якого полягає у визначенні часу утворення згустку фібрину в тестованому зразку.
Докладніше
Одним з напрямків лабораторної діагностики, яка найбільш активно розвивається, є метод імуноферментного аналізу (ІФА). В основі аналізу, що застосовується при цьому, лежить імунна реакція антигена з антитілом. ІФА-аналізатори застосовуються для гормонодіагностикі, діагностики ранніх строків вагітності, пренатального (біохімічного) скринінгу, діагностики інфекційних захворювань.
Докладніше
Лабораторна центрифуга використовується для поділу декількох рідин, що мають різні значення питомої ваги. Сучасна центрифуга, яка використовується в медичних клінічних лабораторіях, може мати мікропроцесор, що забезпечує можливість програмування приладу та виведення параметрів його роботи на дисплей. Крім цього медична центрифуга також може володіти системою охолодження, яка забезпечить певні температурні умови матеріалів при проведенні центрифугування.
Докладніше